خانه / کسب و کار / کسب درآمد / سه راه واقعا عملی برای میلیونر شدن
سه راه واقعا عملی برای میلیونر شدن

سه راه واقعا عملی برای میلیونر شدن

سه راه واقعا عملی برای میلیونر شدن

شاید بهترین راه برای میلیونر شدن گنج پیدا کردن باشد!

ولی خوب ما که نمی توانیم به شما نقشه گنج بدهیم! اما با دانستن این سه راهکار و اصل اساسی راه شما برای موفق شدن در کسب وکار و زندگی شخصی هموارتر میشود:

  •  روی خود سرمایه گذاری کنید

مهمترین داشته شما مهارت ها و توانایی های شخصی شما است. پس لازم است روی خودتان سرمایه گذاری کنید.

جمله معروف “دانش، قدرت است” را نیز مدنظر قرار دهید. اگر می خواهید میلیونر شوید، ابتدا لیست کارها و برنامه های مورد علاقه خود را یادداشت کنید (خوابیدن یک برنامه نیست!) .

سپس دو یا سه تا از آنها را انتخاب کنید و طی یک برنامه بلند مدت ۵ ساله در آنها به بهترین تبدیل شوید. اگر علاقه به کاری داشته باشید می توانید در آن به بهترین تبدیل شوید.

  •  یاد بگیرید چطور خرج کنید

اگر بلد نباشید چطور خرج کنید می توانید علی رغم درآمد چند میلیونی باز هم ورشکست شوید. اگر می خواهید میلیونر شوید باید بدانید چطور خرج های خود را مدیریت کنید و چطور در صورت لزوم برخی هزینه ها را کم کنید.

یاد بگیرید که بیش از خرج کردن، پس انداز کنید و مهارت ردیابی هزینه های خود را به دست آورید. اگر بدانید روی چه چیزی خرج کرده اید، می توانید آن را مدیریت کنید.

  •  خود را به یادگیری در مورد فضای کسب وکار متعهد کنید

اگر می خواهید در زمینه مالی موفق شوید، باید شناخت خوبی نسبت به فضای کسب وکار و تعهدات مالی (وام، مالیات، املاک، تامین مالی، سهام و بازارهای مالی و سرمایه و …) داشته باشید. بدون دانستن این اطلاعات در مورد فضای کسب و کار و امور مالی، بعید است بتوانید به موفقیت برسید.

اگر در مورد سرمایه گذاری اطلاعات درستی داشته باشید می توانید از درآمدهای خود در راستای افزایش سرمایه استفاده کنید.

جالب است بدانید که تنها ۲۰ درصد از دارایی بیل گیتس مربوط به مایکروسافت است و وی مابقی سرمایه اش را درگیر سرمایه گذاری های مختلف کرده است.

دپارتمان کسب و کار
با توجه به پیشرف تکنولوژی ، تغییر نیاز های جامعه بشری و مهمتر از آن تغییر نگرش مردم ، کسب و کار از ساختار صرفا تجربی خود خارج شده و یک شکل علمی به خود گرفته است .
در عصر جدید یک شخص موفق در عرصه کسب و کار می بایست در روابط شخصی خود نیز موفق باشد. از این رو دپارتمان کسب و کار موسسه ذهن زیبا با هدف ایجاد یک مسیر نو با نگاه ذهن زیبا سعی بر رشد فرهنگ موفقیت ، آموزش و حمایت از کلیه مخاطبین این حوزه را دارد.
محورهای فعالیت این دپارتمان :
- آموزش
- مشاوره
- ارائه خدمات :
۱- کسب و کار دیجیتال
۲- هویت سازی مجازی ( سایت و شبکه های مجازی)
۳- تبلیغات
به اشتراک بگذارید

همچنین ببینید

کسب و کار خانگی

همه چیز در مورد کسب و کار خانگی

تعریف کسب و کار خانگی به هر نوع فعالیت اقتصادی در محل سکونت شخصی که …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده