خانه / محصولات ذهن زیبا / فایل‌های تصویری / کارگاه تخصصی مدیریت تحول فردی
پکیج مدیریت تحول فردی

کارگاه تخصصی مدیریت تحول فردی

با کمی تامل به این واقعیت می رسیم که ریشه تمامی تغییرات و معجزه ها در خود فرد هست.

اگر همه امکانات فراهم شود اما خود فرد به آگاهی نرسد و تغییری در جهت مثبت نداشته باشد ، نمی تواند زندگی ایده آلی سرشار از عشق ، خوشبختی و موفقیت داشته باشد.

برعکس اگر خود فرد به خودشناسی و آگاهی برسد بدون توجه به شرایط می تواند خوشبخت باشد و این خوشبختی و شادی درونی برای او بهترین ها را رقم خواهد زد تا جایی که میتواند بر شرایط بیرونی تاثیر گذاشته و آن ها را با خود هماهنگ کند.

فردی را در نظر بگیرید که سرمایه کافی برای وارد شدن به بازار کسب و کار را دارد. اگر این فرد خود و علاقه مندی های خود را نشناسد، آگاهی خود را بالا نبرد، خصایصی چون صبر ، بردباری ، اراده قوی و … در خود پرورش ندهد، بدون توجه به عوامل بیرونی، دیر یا زود با شکست مواجه خواهد شد، چرا که ریشه تمامی موفقیت ها در همه عرصه های زندگی از درون آغاز می شود.

تمام تصمیم ها و هدف هایی که نیمه کاره رها شده اند، مساله و مشکل، تنها در خود آن هدف نبوده بلکه بخش اعظمی از آن در فردی بوده که به دنبال آن هدف رفته است.

خودسازی و توسعه فردی، شالوده هر پیشرفت و تغییری در زندگی است. اولین و مهمترین پله به سوی شخصیتی کاملتر، که می تواند زندگی عالی را برای خود بسازد.

فردی که در زندگی شخصی و کاری خود موفق و شاد است، فردی است که برای خودسازی خود، زمان و انرژی گذاشته و این موفقیت و زندگی خوب، نتیجه درونی آگاه، آرام ، شاد و مثبت اندیش است.

شما نیز برای داشتن زندگی عالی و سرشار از موفقیت باید از خود شروع کنید. خود را به خوبی بشناسید تا بتوانید انتخاب های بهتری داشته باشید.

ذهن خود را از افکار پوسیده خالی کنید. نگذارید نگرانی نسبت به آینده و پشیمانی یا ناراحتی از گذشته، لحظه های حال را از شما برباید.

اگر واقعا کاری بتوانید برای زندگی خود انجام دهید در لحظه اکنون هست و این اتفاق خوب از درگیر شدن با گذشته و آینده حاصل نخواهد شد.

باورهایی سازنده داشته باشید. باورهایی را انتخاب کنید که برایتان سرزندگی و موفقیت به ارمغان می آورند.

همه اتفاق های ناخوشایند زندگی، تجربیاتی است که اگر درس های آن را بیاموزید دیگر تکرار نخواهند شد.

به جای نفرت و ناراحتی از دیگران ، آن ها ببخشید و روابط خود را کنترل کنید. انسانی شاد و مثبت اندیش شوید . انسانی که با اراده و مصمم اهداف خود را دنبال میکند. کسی خود را به خوبی می شناسد و میداند کجاست و میخواهد به کجا برسد و …

شاهراه یک زندگی عالی از خود شما شروع می شود. پکیج مدیریت تحول فردی به شما کمک خواهد کرد تا به بهترین ورژن خود تبدیل شوید.

فرصت تغییر را از دست ندهید. خودسازی و تحول فردی، پلی است محکم از شما تا اهداف و رویاهای شما 🙂

جهت آشنایی بیشتر با دوره آموزش مدیریت تحول فردی، فایل ویدیویی جلسه اول را که به صورت رایگان در زیر قرار گرفته است مشاهده نمایید.

به اشتراک بگذارید
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR: کارگاه تخصصی مدیریت تحول فردی

دیدگاه بگذارید

4 دیدگاه در "کارگاه تخصصی مدیریت تحول فردی"

avatar
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین
به من اطلاع بده
sayeh_ahmadi
مشترک

salam baraye shoro amozeshha az kodom dore behtare shoro konam man hama ro mikham

mina3040
مشترک

سلام استاد عابدینی از طریق کانال ذهن زیبا با سایت شما آشنا شدم واقعا خوشحالم برای من که نمیتونم کلاس بیام تهران خیلی خوب هست از طریق سایت میتونم از آموزش های شما استفاده کنم دیگه تو کانال رادیو ذهن زیبا نمیزارید؟