خانه / اخبار تصویری / همایش ذهن زیبا(اعتماد به نفس و خودباوری)

همایش ذهن زیبا(اعتماد به نفس و خودباوری)

همایش ذهن زیبا ویژه خانواده های دانش آموزان بورسیه موسسه فرهنگی دارالاکرام به تفکیک مناطق تحت پوشش، در سالن آمفی تئاتر شهرداری اسلامشهر، سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای الغدیر محمدشهر و فرهنگسرای مهر ماهدشت برگزار شد.

در این همایش ها که با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از مادران دانش آموزان بورسیه برگزار شد، کارشناس همیار دارالاکرام، استاد عابدینی، محقق و پژوهشگر و بنیان گذار کارگاه های ذهن زیبا پیرامون “اعتماد به نفس و خود باوری” به ارائه سخن پرداختند.

همچنین مواردی چون : تعاریف اعتماد به نفس، افراد موفق چه کسانی هستند؟ آموزش چهار تمرین اصلی، آموزش جملات تاکیدی در این زمینه جهت بالا بردن اعتماد به نفس گروه مخاطب ارائه گردید که مورد استقبال خوب شرکت کنندگان قرار گرفت.

خاطر نشان می شود، در پایان این نشست ها مادران سوالات خود رادر این زمینه از کارشناس مربوطه پرسیدند و راهنمایی های لازم را از وی دریافت کردند و پس از آن بروشور هایی حاوی مطالب آموزشی بین مادران توزیع گردید.

لازم به ذکر است به منظور مطالعه دقیق مطالب مندرج در بروشور، سوالاتی در قالب تمرین از آن مطرح و تاکید گردید در جلسه آینده این بروشور ها را تحویل دهند و امتیازاتی به آنان تعلق پذیرد.

 

برگزاری همایش ذهن زیبا در محمدشهر کرج:

برگزاری همایش ذهن زیبا در ماهدشت کرج:

برگزار همایش ذهن زیبا در اسلامشهر:

لینک و منبع خبر :

همایش ذهن زیبا با موضوع اعتماد به نفس و خودباوری (محمدشهر – ماه دشت – اسلام شهر)

به اشتراک بگذارید

همچنین ببینید

همایش ابر قهرمان

همایش ابرقهرمان

همایش ( ابر قهرمان ) با سخنرانی استاد عابدینی (نویسنده ، محقق و پژوهشگر قدرت …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده