خانه / کسب و کار / کسب درآمد / انگیزه ، اصل حیاتی در کسب و کار
انگیزه ، اصل حیاتی در کسب و کتر

انگیزه ، اصل حیاتی در کسب و کار

انگیزه در کسب و کار

  • به خودتان یادآوری کنید که به میل خودتان برای رسیدن به هدفتان تلاش می کنید

یک کارآفرین موفق دارای پشتکار است و همیشه در تلاش است که انگیزه خود را برای موفقیت زنده نگه دارد . جاه طلبی و پشتکار دو امر اساسی در کسب و کار می باشد که شمارا به موفقیت نزدیک می کند . با رعایت مناسب این دو اصل می توان موانع را پشت سر گذاشت و به موفقیت رسید . باید خودتان را جهت حفظ روحیه و انگیزه به چالش های زیادی بکشید و از هر شکست یک درس بگیرید این چالش هاست که شمارا به یک فرد باتجربه و کارآفرین موفق تبدیل می کند .

انگیزه در کسب و کار

  • اهداف خود را واقع بینانه تنظیم کنید

اگر شما در حال راه اندازی یک کسب و کار هستید و هدف شما این است که در سال جدید ۵۰۰ میلیون درآمد داشته باشید ، ممکن است در مراحل اول شکست بخورید زیرا  هدف خود را به درستی تعیین نکرده اید . در هر کاری اولویت های خود را به هدف های کوچکتر اختصاص دهید در این صورت کم کم شروع به کسب تجربه و موفقیت های کوچک خواهید شد و همین امر باعث پیشرفته شما شده و درنتیجه می توانید به هدف های بزرگ خود برسید .

  • بهترین راه برای حفظ انگیزه حتی در سخت ترین شرایط این است که فکر کنید برای چه ایین پروژه را شروع کرده اید ؟ و در حال انجام چه کاری هستید ؟ با جملات ارزشمند به خود امید بدهید . مثلا من عاشق کسب و کار خودم هستم و دوست دارم رئیس خودم باشم .

  • هدف های بزرگ خود را بر روی کاغذ بنویسید و در جایی قرار دهید که بیشتر در زاویه دید شما است تا همیشه آن را ببینید . هر روز ۵ دقیقه چشمانتان را ببندید و با هدف هایتان تجسم و خیالبافی کنید و در ادامه به جلو حرکت کنید .

  • هدف هایتان را به صورت شفاف یاداشت کنید و در مورد آن ها تحقیق کنید.

  • هر روز ، ماه ، سال خود را برنامه ریزی کنید و طبق آن پیش بروید در این صورت هیچ مشکلی نخواهید داشت .

 

 

 

دپارتمان کسب و کار
با توجه به پیشرف تکنولوژی ، تغییر نیاز های جامعه بشری و مهمتر از آن تغییر نگرش مردم ، کسب و کار از ساختار صرفا تجربی خود خارج شده و یک شکل علمی به خود گرفته است .
در عصر جدید یک شخص موفق در عرصه کسب و کار می بایست در روابط شخصی خود نیز موفق باشد. از این رو دپارتمان کسب و کار موسسه ذهن زیبا با هدف ایجاد یک مسیر نو با نگاه ذهن زیبا سعی بر رشد فرهنگ موفقیت ، آموزش و حمایت از کلیه مخاطبین این حوزه را دارد.
محورهای فعالیت این دپارتمان :
- آموزش
- مشاوره
- ارائه خدمات :
۱- کسب و کار دیجیتال
۲- هویت سازی مجازی ( سایت و شبکه های مجازی)
۳- تبلیغات
به اشتراک بگذارید

همچنین ببینید

همه چیز درباره کسب و کار اینترنتی

همه چیز درباره کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی چیست؟ کسب و کار اینترنتی به فروش محصولات یا خدمات در …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده